Palety Plastikowe i Skrzyniopalety - Masz pytania? skontaktuj się z nami:

+ 48 46 834 92 55

+ 48 46 834 92 55

PL RU
Skrzyniopalety - Palety plastikowe - Elkner Service

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

O firmie

ELKNER-SERVICE jest firmą rodzinną działającą w branży ogrodniczej. Swoja działalność rozpoczęła od 1994 roku, a dystrybutorem  firmy Capp-Plast od 1999 roku. Capp - Plast to firma z ponad 50-letnia tradycją i na tą chwilę jest pionierem w produkcji skrzyniopalet. Włoskie skrzyniopalety znane są na rynku europejskim oraz w basenie Morza Sródziemnego.I co rocznie produkuje ich w ponad milionowych nakładach.  Skrzyniopalety i palety Capp-Plast są produkowane z najlepszych tworzyw sztucznych z pełnym poszanowaniem środowiska: każdy produkt został zaprojektowany, aby pozostać niezmienionym z biegiem czasu, aby zachować własne cechy jakościowe, ale przede wszystkim być całkowicie poddanym recyklingowi.

Do naszych partnerów w dystrybucji zaliczają się renomowane firmy w branż, takie jak: RAJPOL Sp. z o.o., INTER CARS SA, COOPER-STANDARD POLSKA Sp. z o.o oraz wiele innych.

Jakość

Skrzyniopalety wykonane są wyłącznie z wysoko zagęszczonego polietylenu. Posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH

Spersonalizowana oferta

Oferta dla firm i klientów indywidualnych z przeznaczeniem na owoce, warzywa, mięso, ryby i art.przemysłowe

Wysyłka na całą Polskę

Dostawa kurierem w ciagu 2-3 dni roboczych, w okolicach Łodzi czy Warszawy możliwy dowóz.

Kontakt

Potrzebujesz palety plastikowej lub skrzyniopalety?
Skontaktuj się z nami!

Pamiętna 15E
96-100 Skierniewice
Mail: elkner@elkner.pl
Tel: + 48 46 834 92 55

Oferowane przez Nas skrzyniopalety i palety plastikowe posiadają atest PZH. Wysoka jakość wykonania pozwala na korzystanie z nich przez długie lata.

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres elkner@elkner.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.